WMR200 a Meteoplug - problém

Otázky, odpovědi, návrhy a doporučení týkající se přístrojového vybavení meteostanic, jejich umístění a upgradů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
hartmd
Příspěvky: 1
Registrován: 29 bře 2010, 08:30

WMR200 a Meteoplug - problém

Příspěvek od hartmd »

Prosím o radu! Rozhodl jsem se pro záznam dat z WMR200+UV+ext.čidlo teploty přes meteoplug (resp. meteohub). Nastavení proběhlo bez problémů, čidla jsem viděl, nastavil jen to nejnutnější a těším se na data ;) Jenže! Po pár hodinách se stanice sekne tak, že nereaguje na dotyk displeje a přitom data na displeji stále ukazují aktuální stav. Pomůže jen restart meteostanice - vypnout/zapnout ze zásuvky.

Zkoušel jsem snad všechno - bez UV, bez ext. čidla, nový USB kabel, instaloval jsem meteohub na ALIX.3D,... . Bez připojeného USB kabelu meteostanice funguje naprosto normálně. V meteoplugu to asi nebude, protože jsem ho zkoušel s jinou stanicí - WMR200A (USA verze) a tam již druhý den sbírá data a seklá není.

Nesetkal jste se s tím někdo? Díky za cokoli...
tamysk
Příspěvky: 68
Registrován: 14 črc 2009, 10:43
Bydliště: Bratislava (Slovakia)
Kontaktovat uživatele:

Re: WMR200 se seká

Příspěvek od tamysk »

Pripojit stanicu k riadnemu pc si skusal?
Meteo stanica Most pri Bratislave: pocasiemost.vija.sk
Meteo stanica Zliechov: zliechov.vija.sk
Tom
Příspěvky: 2040
Registrován: 20 led 2008, 17:26
Meteostanice: Davis Vantage Pro2
Bydliště: Holasice okres Brno-venkov 196 m.n.m
Kontaktovat uživatele:

Re: WMR200 se seká

Příspěvek od Tom »

S tím jsem se nesetkal.Stanici mám napojenou na meteohuba a ok stane se jen že při výpadku senzoru se přestanou aktualizovat data z huba ven ale to je v pořádku když nejsou data z čidla blokne se to.Pokud to máš z ČR kontaktuj zde Romana-dovozce co by s tím šlo pořešit.Víc neprodám teda :( ....Ještě mě napadá pokud to máš napojeno k hubu jakou tam máš verzi zkus tam nainstalovat nejaktuálnější ale bude to asi blbost proč by to sekalo stanici zase...
Uživatelský avatar
Roman -dovozce
Příspěvky: 233
Registrován: 31 kvě 2006, 20:28
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: WMR200 se seká

Příspěvek od Roman -dovozce »

Kde jsi stanici koupil ? S WMR200 nejsou problémy.
Odpovědět

Zpět na „Meteostanice - hardware“