Meteostanice WS 3500

Vše o provozování elektronických amatérských meteostanic.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Roman -dovozce
Příspěvky: 233
Registrován: 31 kvě 2006, 20:28
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roman -dovozce »

Th píše:
ivosum píše:Máte někdo zkušenosti se stanicí, co udělá při opětovném výpadku proudu? Mě se stanice zasekla a na displeji nebylo nic kromě dvou spodních řádků. Musel jsem stanici na chvíli úplně odpojit a pak to zase šlo.
Je lepší mít ve stanici pro případ výpadku proudu nandané permanentně baterky? Nebo se to nedoporučuje? A bere stanice proud z baterky či z 220V? Poraďte prosím

http:/www.meteo-volary.snadno.eu
Mám napájení ze sítě a pro případ výdaku proudu baterky ve stanici. Venkovní čidlo mám propojený drátem a baterky v něm nemám. Když nejde proud, vpohodě to ty 4 tužkovky utáhnou i s venkovním čidlem. Pokud tam baterky mít nebudeš, tak sice nepřijdeš o uložený data, ale budou ti chybět data z doby výpadku proudu.
Ano, souhlasím.
marseli
Příspěvky: 1
Registrován: 26 říj 2011, 21:08
Meteostanice: WS-3500

Re: Meteostanice WS 3500

Příspěvek od marseli »

Dobry den, interval znam, ale chci se zeptat kdyz odpojim od cidla baterie, jak dlouho zustava na stanici videt namerene hodnoty z toho cidla ? Jde mi o to jestli se to ma po tech 128s vymazat s tim ze zadna hodnota tam nebude, nebo to po nejaky cas jeste zustava "viset" na LCD stanice. Jak zjistim jestli ten interval je opravdu takovy jaky je udavany ? dekuji za odpoved
Odpovědět

Zpět na „Provoz elektronické meteostanice“