Pro admina

Veřejná sekce týkající se subjektů sdružených v AMS. Co se vám líbí a co naopak ne? Máte nějaký zajímavý nápad nebo návrh? Připomínky k činnosti? Všechny názory, včetně kritických, jsou vítány.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Roman -dovozce
Příspěvky: 233
Registrován: 31 kvě 2006, 20:28
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Pro admina

Příspěvek od Roman -dovozce »

Opět úroveň diskuze padá. Já tedy nevím jak ostatní, ale pokud to tak půjde dál, tak já tady končím. Případné dotazy ohledně stanic mi zasílejte na email. Diskutovat na úrovni osmé třídy slovenské základní školy nebudu.
Ján
Příspěvky: 11
Registrován: 31 bře 2010, 13:42

Re: Pro admina

Příspěvek od Ján »

PRO ROMANA: áno som malý fagan, ale so mnou sa dá porozprávat normálne o počasí, aspon tak to hovoria niektorý amaterský meteorologovia zo Slovenska. :D a ked ti vadia ´´fagani´´ tak si to nevšímaj a budeš v pohode hej. Čaw :wink:
Ján
Příspěvky: 11
Registrován: 31 bře 2010, 13:42

Re: Pro admina

Příspěvek od Ján »

PRE ADMINA: Prosím nevyhadzujte ma, ved nič nerobím, prosím :( :?
Uživatelský avatar
Roman -dovozce
Příspěvky: 233
Registrován: 31 kvě 2006, 20:28
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro admina

Příspěvek od Roman -dovozce »

Ján píše:PRO ROMANA: áno som malý fagan, ale so mnou sa dá porozprávat normálne o počasí, aspon tak to hovoria niektorý amaterský meteorologovia zo Slovenska. :D a ked ti vadia ´´fagani´´ tak si to nevšímaj a budeš v pohode hej. Čaw :wink:
Pokud vím, tak jsme spolu ovce na fatře nepásli, takže si to tykání nech pro své spolužáky. Založ si fórum u vás na východě a piš si tam třeba maďarsky o rozprávaj o počasí. Neviem, čo hovoria nektorý amaterský meteorologovia zo slovenska, no ja to ani niechcem vedet.
tamysk
Příspěvky: 68
Registrován: 14 črc 2009, 10:43
Bydliště: Bratislava (Slovakia)
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro admina

Příspěvek od tamysk »

Velmi dlho som sa branil reagovat na cloveka s nickom "Rndr, Jan" atd ale uz mi to nedalo.


Takze, nas tu nikoho nezaujima, kolko mas rokov, co si o tebe iny myslia, nezaujimama nas absolutne, ze si spravil monitor z matiky, ze si spravil uspesne psychotesty a vysledok bol, ze si "zaspaty", nas ale naozaj nezaujimavu tvoje problemi, ktore mas doma, v skole a co ja vem este kde.

Ak ti uslo, toto je forum s nazvom "AMATERSKE METEOROLOGIE v CESKE REPUBLICE". Takze nechapem, co sem tahas tvoje pubertalne veci. Pis len k teme, len k veciam co SUVISIA s pocasim, meteorologiou, stanicami atd.

A na ostatne tvoje trapnosti sa zaregistruj na http://www.pokec.sk a tam si najdes sebe rovnych az az.. a budu radi za kazdy tvoj komentar,ale tu nie.

Nevidis, ze kazdemu vadi ze tu spamujes, ze nicis cele forum ako je, ze koli tebe sem prestavaju chodit ludia? Uz sa laskavo uvedom..

EDIT: a naozaj nechcem, aby sa tu zacalo riesit to, kto je akej narodnosti. lebo to tam smeruje..
Meteo stanica Most pri Bratislave: pocasiemost.vija.sk
Meteo stanica Zliechov: zliechov.vija.sk
Ján
Příspěvky: 11
Registrován: 31 bře 2010, 13:42

Re: Pro admina

Příspěvek od Ján »

Ježííííííš mária. Dobre, Dobre idem do ryti už, ale v akt.počasí budem dávat aktuálne počasie. Ach jaj, no čo narobím. tamysk, ja som dal tému že O čom chcete, tak ked máš niečo na ´mna tak píš tám, aby to bolo k téme
Tom
Příspěvky: 2040
Registrován: 20 led 2008, 17:26
Meteostanice: Davis Vantage Pro2
Bydliště: Holasice okres Brno-venkov 196 m.n.m
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro admina

Příspěvek od Tom »

Určitě to bude smazáno tak sem napíši ještě.Docela mě taky mrzí že se tu řeší národnostní otázky a trochu mě je líto ostatních slovenských uživatelů.Takhle by se to nemělo řešit já nemám rád když se Češi a Slováci hádají i když jsem se zaregistroval na nějaké slovenské diskuze vždy jsem byl napaden ale to je jedno tady jde o jednoho člověka ne o celý národ.A bohužel co s tím může Admin dělat když se RNDr. zaregistruje pod jiným uživatelem.Zakázat kvůli tomuhle individuu vstup všem slovenským lidem??? Ne to určitě ne....

Vždyt o to tu jde piš o počasí a nedělej tu stále paseku VŽDYŤ O TO TU JDE!!!!! CHÁPEŠ????

Jen se tu zaregistruješ pod novým Nickem a už tu hned založíš další 3 témata o ničem proč to dělaš.Říkám zajdi si k psychologovi at tě naučí sebeovládání netvrdím, že jsi blázen k psychologovi chodí i normální lidé potřebuješ zklidnit.Přijde mě že chceš všude být všude přispět a to je tvůj problém chceš být stále vidět.Jdi si zaběhat projet na kole a pak napiš něco a né furt" proboha,proč,prominte atd"....
Naposledy upravil(a) Tom dne 01 dub 2010, 16:04, celkem upraveno 2 x.
Ján
Příspěvky: 11
Registrován: 31 bře 2010, 13:42

Re: Pro admina

Příspěvek od Ján »

Tom, bože čo vám robím. Píšem normálne aktuálne počasie, štatistiky všetko. No nič nechajme to: takto PRISAHAM ZE AK MA TU NEHATE, A BUDETE SA SOMNOU BAVI NORMALNE, TAK BUDEM PISAT TAK AKO SI VY ZELATE PROSIIIIIIM
Uživatelský avatar
Roman -dovozce
Příspěvky: 233
Registrován: 31 kvě 2006, 20:28
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro admina

Příspěvek od Roman -dovozce »

Já si myslím, že to blázen je. A admin spí.
Ján
Příspěvky: 11
Registrován: 31 bře 2010, 13:42

Re: Pro admina

Příspěvek od Ján »

ROMAN, admin nespí, zrejme ma pochopil. TOM no prvý má odhadol, toto bol môj posledný príspevok, a už sem budem písat norm. veci hej
tamysk
Příspěvky: 68
Registrován: 14 črc 2009, 10:43
Bydliště: Bratislava (Slovakia)
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro admina

Příspěvek od tamysk »

Teraz neviem co je lepsie: vystvat ho odtialto prec (ale to sa asi nepodari)

+ : bude klud, opat diskusia na urovni.
- : budem mat blby pocit, kazdy ma predsa pravo...


@Tom - by ma zaujimalo, ktore to bolo konkretne forum, kde sa spravali, nazvem to "rasisticky"..


Ono by mohlo stacit dat mu ban, bloknut IP (ak neni ovem v sieti, kde je xy uzivatelov) a kazdu novu registraciu musi schvalit admin. Ale admin by musel porovnat ip a par veci, aby sa nestalo, ze ho znova zaregistruje..


EDIT: alebo spravit tu 2, 3 moderatorov. Ty budu mat na starosti taketo veci.
Meteo stanica Most pri Bratislave: pocasiemost.vija.sk
Meteo stanica Zliechov: zliechov.vija.sk
Uživatelský avatar
Roman -dovozce
Příspěvky: 233
Registrován: 31 kvě 2006, 20:28
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro admina

Příspěvek od Roman -dovozce »

Pověsit.
Tom
Příspěvky: 2040
Registrován: 20 led 2008, 17:26
Meteostanice: Davis Vantage Pro2
Bydliště: Holasice okres Brno-venkov 196 m.n.m
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro admina

Příspěvek od Tom »

Tamysk napsal jsem ti do SZ... nic jdu sportovat mějte se snad to tu bude večer smázlééé admin nás tu nechá vyřádit a je lituji ho teda :? .....
Uživatelský avatar
Tomáš Prouza
AMS
Příspěvky: 2349
Registrován: 22 kvě 2005, 17:45
Meteostanice: Davis Vantage Pro 2
Bydliště: Velké Svatoňovice, okr. Trutnov, 370 m n.m.
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro admina

Příspěvek od Tomáš Prouza »

Už mě to přestalo opravdu bavit - trvalý ban a holt si budu muset hlídat veškeré nově založené účty.

Na mě působí jako jedinec, který má nutkavou potřebu zviditelňovat se za jakoukoliv cenu.
Online data z Velkých Svatoňovic
Chcete se bavit o počasí online? Připojte se na Discord server AMS - pozvánka https://discord.gg/GrG6vdezug
Odpovědět

Zpět na „Amatérská meteorologická společnost, z.s.“