Stránka 1 z 1

Česká politika

Napsal: 18 dub 2011, 09:35
od Michal Geryk
Nedá mi to se nevyjádřit k politické situaci těchto dnů v našich končinách.

Nepřekvapuje mě chování politiků, bohužel mě nepřekvapuje ani špiclování, udávání, korupce (my Češi s tím máme bohaté a letité zkušenosti). Ne nadarmo se říká, že jací lidé, takoví politikové (ale vlastně kdokoliv „mocný“). Čest výjimkám.

Co mě ale nejvíc překvapilo je chování novinářů, především MfDNES (iDNES). Donedávna jsem tento deník považoval za jeden z mála seriózních, ale chyba lávky (jak jsem byl naivní :oops: ). To co předvádí teď po zveřejnění nahrávky slečny Kočí, to bývávalo kdysi dávno „za cara“ u Rudého práva. Jednostranné články, zveřejňování jen toho, co se jim hodí, cenzura v diskuzích atd. Tento deník (pan Kmenta a další) se velkou měrou podílí na současné krizi vlády (a VV) a nějak si nemohu vzpomenout, kdy naposledy svrhl vládu novinář… :evil: Zajímavé je, že o roli MfDNES ostatní deníky mlčí – že by ze solidarity?

Re: Česká politika

Napsal: 20 dub 2011, 19:24
od dobrmanek
Nedá mi to sem nenapsat. Českou politickou scénu již delší dobu ignoruji. Ať se podívám na levo či pravo, je tam jen velmi málo lidí, kterých bych si mohl skutečně vážit. Každému normálnímu člověku z toho, co se děje, musí být na zvracení. Nemalou měrou díky velmi "objektivním" informacím v novinách apod.

Re: Česká politika

Napsal: 08 říj 2017, 20:35
od Medojedka
No a už se to na nás zase hrne i na internetu z banerů.

Re: Česká politika

Napsal: 05 bře 2019, 22:34
od TommyAst
Sucho, povodne, a dalsi nepredvidatelne extremy, to mate z toho, ze jste volili ODS, TOP09, STAN a podobne.

Kdyzby jste volili tresnickare, tak by porucili vetru-desti, a pocasi by bylo vzdy idealni.

Kazdy z nas mnohonasobne radeji pretrpi neprizen a nepredvidatelnost pocasi.