Data z meteostanice na letišti na web

Otázky a odpovědi, doporučení a řešení problémů s webovou prezentací naměřených dat. Odkazy na weby meteostanic.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
langmann
Příspěvky: 21
Registrován: 01 čer 2008, 09:27
Bydliště: Uničov
Kontaktovat uživatele:

Re: data z meteostanice na letišti na web

Příspěvek od langmann »

Roman -dovozce píše:
okzua12 píše:Vrátil jsem se ze služebky a jsem potěšen hned ze 2 věcí - jednak jsem obdržel část informací, v které jsem doufal, když jsem na tento web psal naše letištní přání a potřeby, jednak jsem neplánovaně vyprovokoval další zajímavou diskuzi (které už sem tam trochu nerozumím, ale s tím se dalo počítat). Skoro mě to vyhecovalo se do tohohle krásného hobby taky pustit. Ale zatím mě éra drží víc a meteorologie je výborný doplněk pro úspěšné (a bezprůserové) létání. Stačí, aby dokor řekl, že mě medical 2.tř. nevystaví a budu mět na co přejít ...
Můj závěr je vcelku jednoznačný. Nemá smysl si pořídit něco laciného ... Ale pokud existuje něco velmi laciného, byť to mnoho asi nevydrží, ale alespoň zpočátku funguje, mělo by si to ten, kdo je zatím úplný panic, zkusit. 2 tisíce je jako poplatek za školení velmi dobře únosné.
A pak vzhůru do něčeho, co nepotřebuje neustálý dozor a týdenní dodělávání. Dnes to vidím na Davis - mimochodem - nevyznám se moc v jejich ceníku. Uměl byste mi někdo říct, kolik dáme za sondu amnemometru a teploměru s radiovým přenosem a základnovou stanici, která to umí předat PC?
Moc děkuje Honza
Otázkou je, zda by Vám nestačila WMRS 200 od Oregonu. Bude v prodeji cca za tři týdny. Nemá vnitřní paměť ani displej a posílá údaje přímo na net.
přímo na net? A jak se na ten net připojuje?
http://pocasi.unicov.info
Město Uničov GPS: 49°45'47.682"N, 17°7'29.883"E
Odpovědět

Zpět na „Meteostanice - web“