PC Wetterstation jak a kde koupit?

Otázky, doporučení a řešení problémů týkajících se programového vybavení meteostanic (software / firmware)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
masahonza
Příspěvky: 4
Registrován: 14 led 2012, 15:13
Meteostanice: sencor SWS180

PC Wetterstation jak a kde koupit?

Příspěvek od masahonza »

Dobrý den, jsem tu nový, a vím , že toto téma se tu již probíralo.Mám stanici sencor SWS180 a používám PC Watterstation co jsem si stahl neplacený.Moje otázka je jak a kde se dá koupit plná placená verze , a nebo jiný ekvivalent softu pro mou stanici.Velice všem předem děkuji za názory a odpovědi.
Tom
Příspěvky: 2040
Registrován: 20 led 2008, 17:26
Meteostanice: Davis Vantage Pro2
Bydliště: Holasice okres Brno-venkov 196 m.n.m
Kontaktovat uživatele:

Re: PC Wetterstation jak a kde koupit?

Příspěvek od Tom »

Zde se zakupuje licence:https://secure.shareit.com/shareit/prod ... 00708febae platí se předem na účet a po zaplacení a ověření dojde emailem potvrzení a pak klíč a instrukce. Taky jsem si to tak kdysi objednával a ok žádný problém akorát škoda, že se to nedá koupit v ČR a za koruny takže cena za licenci + náklady za platbu do zahraničí což dělalo celkem dost přes 200kč myslím ale už si nepamatuji.
Bobr
Příspěvky: 203
Registrován: 01 led 2006, 01:43
Meteostanice: NETKOM 265 NE
Bydliště: Velký Beranov, 545 m.n.m.
Kontaktovat uživatele:

Re: PC Wetterstation jak a kde koupit?

Příspěvek od Bobr »

pokud dám platbu kartou tak to nemůže stát 200,- - max cenu za položku na výpise
Tom
Příspěvky: 2040
Registrován: 20 led 2008, 17:26
Meteostanice: Davis Vantage Pro2
Bydliště: Holasice okres Brno-venkov 196 m.n.m
Kontaktovat uživatele:

Re: PC Wetterstation jak a kde koupit?

Příspěvek od Tom »

No zaléží jak to kdo platí já jsem to kartou neplatil tenkrát ale převodem. Je možné, že to jde jinak. Nemám vyřízeno povolení pro platbu přes kartu a kvůli téhle jedné pitomosti se mě to nechtělo vyřizovat . Kartu pro platbu přes net pro jistotu nepoužívám nemám v to jaksi důvěru :D
masahonza
Příspěvky: 4
Registrován: 14 led 2012, 15:13
Meteostanice: sencor SWS180

Re: PC Wetterstation jak a kde koupit?

Příspěvek od masahonza »

Tak jsem objednal :)) zaplatil jsem kartou přislo to za 2 hodiny a bez poplatků :)) dík za radu kde koupit
Uživatelský avatar
Th
Příspěvky: 68
Registrován: 09 srp 2005, 19:11
Bydliště: Vítězná-Huntířov, Dvůr Králové 430 m n.m.
Kontaktovat uživatele:

Re: PC Wetterstation jak a kde koupit?

Příspěvek od Th »

Taky si chci koupit PC-Wetterstation, ale nechtějí mi umožnit platbu převodem, i když jsem mailem žádal sdělení čísla účtu. On-line platbu kartou mi nepovolí, protože mám pouze freemail, paypal nemám a nechci a platba šekem je pro mě taky blbost, co jsem se tak snažil zjistit. Takže už 2 dny si lámu hlavu, jak mám zaplatit, když mi nechtějí dát číslo účtu :x

EDIT: Nakonec jsem zadal bráchův firemní mail a prošlo to.
Odpovědět

Zpět na „Meteostanice - software“