weatherlink - vložení dat

Informace, dotazy a rady týkající se provozu meteostanic řady DAVIS (VUE, VANTAGE)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
koch88
Příspěvky: 11
Registrován: 20 zář 2012, 19:42
Meteostanice: Davis Vantage Pro

weatherlink - vložení dat

Příspěvek od koch88 »

Dobrý den..
Nevíte jak vložit data do weatherlinku?? O víkend jsem nechal nainstalovat nové windows do PC. Před instalací jsem data z programu stáhl a schovel jsem je na flešku :) po opětovné nainstalaci programu weatherlink bych chtěl data z předchozích let nějak vrátit zpět do programu.
Děkuji
Kuba
Uživatelský avatar
Jakub Vaclavovice
Příspěvky: 347
Registrován: 22 led 2008, 18:54
Meteostanice: Davis Vantage Pro2
Bydliště: Václavovice u Frýdku-Místku 289m.n.m
Kontaktovat uživatele:

Re: weatherlink - vložení dat

Příspěvek od Jakub Vaclavovice »

Vem soubory s koncovkou wlk. a vlož je do složky, pod kterou si stanici pojmenoval ve Weather Linku.
koch88
Příspěvky: 11
Registrován: 20 zář 2012, 19:42
Meteostanice: Davis Vantage Pro

Re: weatherlink - vložení dat

Příspěvek od koch88 »

Možná tu budu za ůplného blázna, ale já mám všechno uložený s koncovkou txt. :roll: takže ted bude problém uděla z txt wlka.. pokud to de :D
Uživatelský avatar
Jakub Vaclavovice
Příspěvky: 347
Registrován: 22 led 2008, 18:54
Meteostanice: Davis Vantage Pro2
Bydliště: Václavovice u Frýdku-Místku 289m.n.m
Kontaktovat uživatele:

Re: weatherlink - vložení dat

Příspěvek od Jakub Vaclavovice »

Aha, tak s tím už teda neporadím. Jakto, že jsou všechny soubory v txt.? Měsíční data jsou ukládány ve formě např. 2015-10.wlk. Pokud byly převedeny do formátu txt. nejsem si jistý, jestli půjdou předělat zpátky do wlk? S tímhle zkušenost nemám.
koch88
Příspěvky: 11
Registrován: 20 zář 2012, 19:42
Meteostanice: Davis Vantage Pro

Re: weatherlink - vložení dat

Příspěvek od koch88 »

Já jsem si měl zálohovat ty soubory v tom wlk. Ale místo toho jsem ve weatherlinku otevřel historii, kliknul jsem na browse a dal export records , ale ten se ukládá v txt.. zkusim se ještě někde optat zda se nedá převádět do toho wlk :? jinak díky za radu :)
Odpovědět

Zpět na „Meteostanice DAVIS“