Weather link neukazuje všechna data

Informace, dotazy a rady týkající se provozu meteostanic řady DAVIS (VUE, VANTAGE)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Akribius
Příspěvky: 18
Registrován: 05 srp 2006, 18:49
Bydliště: Praha

Weather link neukazuje všechna data

Příspěvek od Akribius »

Dobrý den,
na začátku toku jsem měl s programem takové problémy, že jsem jej musel přeinstalovat. Teď funguje normálně, ale když jsem si chtěl tisknout data za leden, tak v té sjetině uložených údajů chybí například solar radiation, UV, výpar a tak dále.
Na konzoli jsou tyto údaje zobrazovány, ale v té sjetině v compu je nemám.
Zkoušel jsem dělat něco v nastavení, ale nic. Nainstaloval jsem i novější verzi 6.0.3 ale ani tam to neukazuje zdaleka tolik hodnot, co před přeinstalací.
Asi něco v nastavení, ale už fakt nevím kde. Znova opakuji, že na konzoli je vše vidět a do počítače se vše stahuje.
Nějaké řešení?
Dík
Lukáš
Akribius
Příspěvky: 18
Registrován: 05 srp 2006, 18:49
Bydliště: Praha

Re: Weather link neukazuje všechna data

Příspěvek od Akribius »

Jeste jsem si kliknul na namereny udaj, pak dostanete tabulku s moznosti prepsat nektere namerene udaje. I tam jsou udaje jako UV, solar radiation, solar energy jen kurzivou a bez namerene hodnoty. Ale kdyz na konzoli ty udaje vidim, tak podle selskeho rozumu cidla na ISS meri a odesilaji do konzole. Tohle je nejaka zahada. Navic se to tak chova v obou verzich weather linku - mam ted paraelne 5.9.2 a 6.0.3
Odpovědět

Zpět na „Meteostanice DAVIS“