VP2+ + weatherlink IP

Informace, dotazy a rady týkající se provozu meteostanic řady DAVIS (VUE, VANTAGE)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
netko
Příspěvky: 2
Registrován: 23 srp 2012, 22:52
Meteostanice: VP2+

VP2+ + weatherlink IP

Příspěvek od netko »

Zdravim , chcel by som poprosit o zopar rad lebo mam troska v tom zmetok. Kedze uz mam kupeny VP2+ a watherlink IP(6555) chcel by som sa spytat ako postupovat aby som si mohol zobrazit data na webe. Moja predstava je - mam datove ulozisko QNAP(bezia tam rozne sluzby ftp,web, co nainstalujem) tam by som chcel aby mi to tam posielalo a ukladali sa tam aj data a bezala by tam neaka aplikacia ktora by to spracovavala ako napr.(http://www.meteoshop.cz/meteo/ WDL6.09) a ja aby som si mohol pozerat grafy a videl aktualne hodnoty aj zvonku. Dakujem za akekolvek rady.
Uživatelský avatar
Jakub Vaclavovice
Příspěvky: 347
Registrován: 22 led 2008, 18:54
Meteostanice: Davis Vantage Pro2
Bydliště: Václavovice u Frýdku-Místku 289m.n.m
Kontaktovat uživatele:

Re: VP2+ + weatherlink IP

Příspěvek od Jakub Vaclavovice »

Nevím jestli teď napíšu pravdu (kdyžtak mě někdo opraví), ale myslím, že pro příme zpracovávání dat na svých webových stránkách je potřeba klasický weatherlink s propojením buď USB nebo COMPORT. Pokud by jste pak chtěl grafy a další tabulky jako jsou na vašem odkazu, musel by jste si ještě koupit meteoserver nebo stáhnout program weather display. Weatherlink IP, podle mě umí posílat data jen stránky weatherlinku, odkud si je můžete pak překopírovat na svoje stránky. Pokud se pletu tak mě opravte jelikož s WL IP nemám žádne zkušenosti tak je dost možné, že jsem něco napsal chybně.
Odpovědět

Zpět na „Meteostanice DAVIS“