Nastavení WD s WS 3600

Informace, dotazy a rady týkající se provozu meteostanice WS 3600

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zdenek
Příspěvky: 3
Registrován: 14 srp 2006, 10:49

Nastavení WD s WS 3600

Příspěvek od Zdenek »

Zdravím!
Stáhnul jsem si zkušební verzi WD 10.35r a i po nastavení mi s WS-3600 nešlapou ani základní fce (zobrazení). Asi mám něco špatně nastaveno. Nemůžete mi někdo poslat nastavení (třeba ve wdisplay.ini)? Možná je to tím, že jsem nerozchodil připojení ani s orig. SW Heavy Weather přes redukci COM->USB do notebooku (viz můj dotaz v sekci WS-3600: http://www.meteorologie.unas.cz/forum/v ... 91&start=0
Děkuji
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

A podarilo sa Ti rozchodiť komunikáciu medzi PC a WS 3600 cez redukciu USB COM ? Ja som si kúpil WS 3600 a tiež mám s tým problém. Vie mi načítať aktuálne údaje, ale komunikácia smerom k WS 3600 nefunguje a nevie stiahnuť záznamy z WS 3600. Môj mail je kamenik@iol.sk
Návštěvník

Re: Nastavení WD s WS-3600

Příspěvek od Návštěvník »

Zdenek píše:Zdravím!
Stáhnul jsem si zkušební verzi WD 10.35r ...chtěl jsi napsat cracknutou :lol:
airwavemagic
Příspěvky: 45
Registrován: 29 říj 2006, 17:18
Meteostanice: OREGON WMR 300
Bydliště: Němčičky 254 m n.m. okr. Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Redukce USB>COM

Příspěvek od airwavemagic »

Anonymous píše:A podarilo sa Ti rozchodiť komunikáciu medzi PC a WS 3600 cez redukciu USB COM ? Ja som si kúpil WS 3600 a tiež mám s tým problém. Vie mi načítať aktuálne údaje, ale komunikácia smerom k WS 3600 nefunguje a nevie stiahnuť záznamy z WS 3600. Môj mail je kamenik@iol.sk
Už se Vám podařilo zprovoznit tuto redukci ?Já jsem si musel stáhnout úplně jiné ovladače,než jsem měl přiložené k redukci na CD-romce.Pokud nejede,tak napište,něco najdu.(teda alespoň se vynasnažím)
kefr
Příspěvky: 7
Registrován: 16 črc 2009, 19:55

Re: Nastavení WD s WS 3600

Příspěvek od kefr »

Zdravím všechny,tak mně se to podařilo nějak rozchodit WD s WS3600.Ale nejvíce se trápím s tím,že když zpustím WD tak mi to načte data ze stanice všechny t.j. i sílu a směr větru,ale pokud to nechám běžet WD A HW mám uzavřený tak mi absolutně neukazuje ukazovatel větru i směru.Majitelem softweru mi bylo řečeno,že je to v nastavení programu,ale jak to mám provést to mi nesdělil.Měl jsem tady stanici GERMI 1080 a tá mi fungovala s větrem okamžitě,tak mám podezření,že to může být i stanicí.Ještě jsem to nezkoušel přes převodník USB-COM,ale to nevím jestli by to fungovalo a je dosti možné,že USB je rychlejší komunikátor s PC.Kefr.
Odpovědět

Zpět na „Meteostanice WS 3600“