WS 3600 - problém s komunikací čidel

Informace, dotazy a rady týkající se provozu meteostanice WS 3600

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Breitak

WS 3600 - problém s komunikací čidel

Příspěvek od Breitak »

Jsem čerstvím vlastníkem stanice WS-3600 mam problemy s komunikací. Pokut během bouřky nebo i jindy stanice stratí signál z termo hydro senzoru. už ho nechytí. musím vydělat baterye z venkovního čidla na stanici bud vydelat baterky a nebo aby čekala na sygnál. a poté vrátit baeterky zpátka aby satanice načetla venkovní senzor. (vyřeší to 30 m kabelu mezi venkovním čidlem a stanicí ?)
Kdo ma nejdelší kabel a jede mu to ?
supercela
Příspěvky: 111
Registrován: 29 kvě 2005, 14:03
Meteostanice: Watson W - 8681
Bydliště: Habartov,okr. Sokolov, 525 m.n.m.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od supercela »

Ahoj kolego.

Mam taky 3600 a kabel mám dlouhý asi 25m. A na to že je spojený ze 3 dílů / 2 telefonní spojky/ a vedu ho ze střechy po vnější stěně paneláku tak musím říct, že ještě nevynechal. Teď se chystám to v nejbližší době předělat, tahali mi kabel k internetu ze střechy do bytu šachtičkou na chodbách, co vede TV kabel apod, tak tam nacpu i toto. Technik mi říkal že je lepší ten kabel vést vnitřkem, kvůli bleskům / indukce napětí/ a taky kvůli rušení , když není kabel stíněný. Délka mi tady vyjde něco málo přes 30 m a mělo by to chodit. Potom napíšu. Tak ZDAREEEEC!!!
Breitak

jo

Příspěvek od Breitak »

takže z 30m kabelem to jede. jenom se naskytl další problém. viz. Náhradní čidlo
Odpovědět

Zpět na „Meteostanice WS 3600“