NSLU2 - instalace - začátečník

Informace, dotazy a rady týkající se provozu meteostanice WS 2300

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
TiborTeam
Příspěvky: 3
Registrován: 02 čer 2009, 10:57

NSLU2 - instalace - začátečník

Příspěvek od TiborTeam »

Zdravím všechny fandy !
Jsme tady nováček a potřeboval bych poradit. Pořídil jsem si NSLU2 a přepsal firmware na SlugOS. Asi proběhlo vše v pořádku ale na NSLU2 se dostanu pouze přes serial port.
Tam vidím komplet start linuxu, umím se i přihlásit, ale přes net ho nevidím. Asi ještě nějaké nastavení ....
Pak bych potřeboval poradit, nejlépe step-by-step jak tam dostanu Open3600 a základní nastavení. Z linuxu umím akorát se přihlásit :roll:
Děkuji za každou radu !!!

TiborTeam
filip
Příspěvky: 169
Registrován: 02 srp 2006, 17:01
Meteostanice: WS3600
Bydliště: Velhartice, 612 m n m
Kontaktovat uživatele:

Re: NSLU2 - instalace - začátečník

Příspěvek od filip »

TiborTeam píše:Zdravím všechny fandy !
Jsme tady nováček a potřeboval bych poradit. Pořídil jsem si NSLU2 a přepsal firmware na SlugOS. Asi proběhlo vše v pořádku ale na NSLU2 se dostanu pouze přes serial port.
Tam vidím komplet start linuxu, umím se i přihlásit, ale přes net ho nevidím. Asi ještě nějaké nastavení ....
Pak bych potřeboval poradit, nejlépe step-by-step jak tam dostanu Open3600 a základní nastavení. Z linuxu umím akorát se přihlásit :roll:
Děkuji za každou radu !!!

TiborTeam
Poradím, ale nevím jaku máš stanici, jakou verzi firmware a už vůbec nevím co znamená, že se tam dosteneš přes sériovej port. Pošli mi SZ a domluvíme se.

F.
Velhartice, 612 m n m, WS3600 na Linksys NSLU2 "nonstop", SW: upravený open3600, 1-wire čidla na solár, TPM, teploty půdy
Obrázek
CPBBT
Příspěvky: 11
Registrován: 21 bře 2007, 09:41

Re: NSLU2 - instalace - začátečník

Příspěvek od CPBBT »

Ahoj,nainstaloval jsem na NSLU2 osSlug 5.3. Chci dále nainstalowat OWFS. Ta je ale na jejich stránkách pouze pro openSLUG 3.1. Umíte to někdo zkompilovat pro OSSLUG 5.3? Díky
Odpovědět

Zpět na „Meteostanice WS 2300“