Software pro upload dat - WS 2300

Informace, dotazy a rady týkající se provozu meteostanice WS 2300

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
JK.Honzik
Příspěvky: 1
Registrován: 21 čer 2007, 11:34

Software pro upload dat - WS 2300

Příspěvek od JK.Honzik »

Zdravim.
Mam na vas dotaz, vlastnim WS2300 a chtel bych uploadovat data na web. Funguje spolehlive upload pomoci programu Weather Display? Dival jsem se na to, ale je to docela slozite nastavit, mate s tim nekdo zkusenost v kombinaci WS2300? Popr.existuje jiny program, ktery by take dokazal vytvorit grafy, umel jsem posilat pomoci FTP a podporoval WS2300? Za pripadne odpovedi predem dekuji!

S pozdravem JK.Honzik
jirkapocatky
Příspěvky: 257
Registrován: 26 čer 2005, 07:48
Meteostanice: Davis VP2+
Bydliště: Počátky-Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaky software pro upload dat na WS2300.

Příspěvek od jirkapocatky »

JK.Honzik píše:Zdravim.
Mam na vas dotaz, vlastnim WS2300 a chtel bych uploadovat data na web. Funguje spolehlive upload pomoci programu Weather Display? Dival jsem se na to, ale je to docela slozite nastavit, mate s tim nekdo zkusenost v kombinaci WS2300? Popr.existuje jiny program, ktery by take dokazal vytvorit grafy, umel jsem posilat pomoci FTP a podporoval WS2300? Za pripadne odpovedi predem dekuji!

S pozdravem JK.Honzik
Ahoj jen krátce.Za chvíli musím do práce.
Myslím že máš na výběr ze dvou programů.
Jednak již zmiňovaný Weather display a druhý německý PC-WETTERSTATION
Oba umí spolupracovat s tvou stanicí,přičemž německý je určitě o moc jednodušší a myslím že umí i česky ale moc ho neznám.Určitě najdeš i v tomto foru nějaké lidi kteří jej používají a ti mohou poradit jak jej získat.Není drahý.
S WD mám zkušenost asi 2,5 roku a je to opravdu(aspoň pro mne)běh na dlouhou trať i když dnes již celkem ty základy zvládám dobře. Ovšem je nutné podotknout že je dražší a jen v angličtině.
Jirka
614 m.n.m. stanice VP2+, WS2300,soft WD 24/7 non-stop Obrázek
Skype jméno " jirkapocatky1"
Uživatelský avatar
Jan Pícha
Příspěvky: 464
Registrován: 28 kvě 2007, 18:07
Meteostanice: Davis VP2 6152C
Bydliště: Střelná u Teplic 323 m.n.m.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan Pícha »

Pokud vím,tak se ke stanici standartně dodává heavy weather publisher a ten přes FTP posílat data také umí.
Odpovědět

Zpět na „Meteostanice WS 2300“