WS 2800

Vše o provozování elektronických amatérských meteostanic.

Moderátor: Moderátoři

marcel
Příspěvky: 3
Registrován: 30 kvě 2013, 13:56

Re: WS 2800

Příspěvek od marcel »

Tak to je presne to co potrebuji. Pokud dosahnu takoveho vystupu, budu plne nadsen. Jen mam jeste jeden dotaz, teplota in znamena teplotu v miste, kde je umistena vlastni stanice, tedy nekde v mistnosti predpokladam (nebo muze byt). Jinak moc diky. Marcel
vlkoid
Příspěvky: 43
Registrován: 28 dub 2009, 14:56
Meteostanice: WMR300
Bydliště: Dolni Cermna, 402mnm

Re: WS 2800

Příspěvek od vlkoid »

Ano, "teplota in" je teplota vnitřní, tj. tam kde je umístěna konzole/displej jehož součástí je teplotní a vlhkostní čidlo... (překládal jsem si program sám, ale celý správný český název se na řádek nevešel:))
Jarda
marcel
Příspěvky: 3
Registrován: 30 kvě 2013, 13:56

Re: WS 2800

Příspěvek od marcel »

Zdravim vsechny a diky moc za odpovedi,
stanici jsem objednal, v patek dorazila a od te doby mi nenaskocilo mereni vetru. Vse ostatni ano. Byt jsem pouzil vsechny mozne restarty, nabijel jsem panely slunickem a vsechno mozne. Jak jsem pochopil z predchoziho, asi je to na reklamaci, ze? Je to zalepeny, takze byterky sam nevymenim. Nechapu proc to neudelali jako u srazkomeru.
Nebo mate nejakou podpobnou zkusenost s cidlem vetru? Nejaka vychytavka?

predm diky za reakci a hezky den.

marcel
zdeněk
Příspěvky: 16
Registrován: 26 pro 2012, 22:22
Meteostanice: WS 2800

Re: WS 2800

Příspěvek od zdeněk »

tak nejsem sám :D já už reklamuji po 4té :D :D jak jsem psal už dávno je to krám
vlkoid
Příspěvky: 43
Registrován: 28 dub 2009, 14:56
Meteostanice: WMR300
Bydliště: Dolni Cermna, 402mnm

Re: WS 2800

Příspěvek od vlkoid »

Tak s anemometrem jsem potize nemel, takze taky nevim. zkus zmerit napeti jestli se tam nekam dostanes, pripadne se zeptej prodejce, ty zkusenejsi mohou poskytnout vice rad. Jinak asi reklamace :oops:
Odpovědět

Zpět na „Provoz elektronické meteostanice“