Česká politika

Místo pro všechna ostatní témata co Vás napadnou.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Michal Geryk
AMS
Příspěvky: 2011
Registrován: 22 srp 2006, 17:35
Bydliště: Přerov - centrum, 209 m.n.m.
Kontaktovat uživatele:

Česká politika

Příspěvek od Michal Geryk »

Nedá mi to se nevyjádřit k politické situaci těchto dnů v našich končinách.

Nepřekvapuje mě chování politiků, bohužel mě nepřekvapuje ani špiclování, udávání, korupce (my Češi s tím máme bohaté a letité zkušenosti). Ne nadarmo se říká, že jací lidé, takoví politikové (ale vlastně kdokoliv „mocný“). Čest výjimkám.

Co mě ale nejvíc překvapilo je chování novinářů, především MfDNES (iDNES). Donedávna jsem tento deník považoval za jeden z mála seriózních, ale chyba lávky (jak jsem byl naivní :oops: ). To co předvádí teď po zveřejnění nahrávky slečny Kočí, to bývávalo kdysi dávno „za cara“ u Rudého práva. Jednostranné články, zveřejňování jen toho, co se jim hodí, cenzura v diskuzích atd. Tento deník (pan Kmenta a další) se velkou měrou podílí na současné krizi vlády (a VV) a nějak si nemohu vzpomenout, kdy naposledy svrhl vládu novinář… :evil: Zajímavé je, že o roli MfDNES ostatní deníky mlčí – že by ze solidarity?
Z rozhraní Hornomoravského úvalu a Moravské brány zdraví Michal.

kamera videa fotografie
Skype: geryk.michal
Uživatelský avatar
dobrmanek
AMS
Příspěvky: 1469
Registrován: 30 lis 2006, 20:57
Meteostanice: Davis Vantage VUE
Bydliště: Větřkovice 380 m.n.m - 550 m.n.m.
Kontaktovat uživatele:

Re: Česká politika

Příspěvek od dobrmanek »

Nedá mi to sem nenapsat. Českou politickou scénu již delší dobu ignoruji. Ať se podívám na levo či pravo, je tam jen velmi málo lidí, kterých bych si mohl skutečně vážit. Každému normálnímu člověku z toho, co se děje, musí být na zvracení. Nemalou měrou díky velmi "objektivním" informacím v novinách apod.
Ze Slezska zdraví Zbyněk Černoch
Online data ze stanice
Medojedka
Příspěvky: 3
Registrován: 21 lis 2016, 21:55

Re: Česká politika

Příspěvek od Medojedka »

No a už se to na nás zase hrne i na internetu z banerů.
TommyAst
Příspěvky: 1556
Registrován: 05 bře 2013, 22:44
Meteostanice: V 850 hPa pod -40 °C a zvoleni Babise v CR nechcem

Re: Česká politika

Příspěvek od TommyAst »

Sucho, povodne, a dalsi nepredvidatelne extremy, to mate z toho, ze jste volili ODS, TOP09, STAN a podobne.

Kdyzby jste volili tresnickare, tak by porucili vetru-desti, a pocasi by bylo vzdy idealni.

Kazdy z nas mnohonasobne radeji pretrpi neprizen a nepredvidatelnost pocasi.
V 850 hPa pod -40 °C a Babise prezidentem v CR nechceme
Odpovědět

Zpět na „Volná tlachárna“