Posílání dat na AWEKAS

Otázky a odpovědi, doporučení a řešení problémů s webovou prezentací naměřených dat. Odkazy na weby meteostanic.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jan Pícha
Příspěvky: 464
Registrován: 28 kvě 2007, 18:07
Meteostanice: Davis VP2 6152C
Bydliště: Střelná u Teplic 323 m.n.m.
Kontaktovat uživatele:

Posílání dat na AWEKAS

Příspěvek od Jan Pícha »

Zdravim,chtěl bych se zeptat,jak pošlu aktuální data na server awekas.Nemám stím absolutně žádné zkušenostiDíky za odpovědi.
Pěkný den z Teplicka :-)
Tom
Příspěvky: 2040
Registrován: 20 led 2008, 17:26
Meteostanice: Davis Vantage Pro2
Bydliště: Holasice okres Brno-venkov 196 m.n.m
Kontaktovat uživatele:

Re: Posílání dat na AWEKAS

Příspěvek od Tom »

Jan Pícha píše:Zdravim,chtěl bych se zeptat,jak pošlu aktuální data na server awekas.Nemám stím absolutně žádné zkušenostiDíky za odpovědi.
Musíš si na http://www.awekas.at vytvořit přihlašovací udaje. Pod ikonou community klikneš na register new tam si vyplníš přihlašovací udaje co jsou potřeba a uložíš .K odesílání dat z tvé meteostanice potřebuješ nějaký program já používám pc-wetterstation je jednoduchý na nastavení máš tento program? pokud ano tak to bych věděl jak nastavit někdo používá Weather display ale ten je docela složitý na nastavení je v angličtině kompletně pc-wetterstation lze lokalizovat do češtiny,ale dá se objednat pouze v Německu vyjde i s poplatky za převod do zahraničí na nějakých 1000 kč teoreticky jde tam posílat informace o teplotě i bez přenosu z nějakého programu ale tyto udaje musíš vyplnovat ručně.Taky jsem o tom nic nevěděl chvíli jsem zkoušel a podařilo se odesílat.
Uživatelský avatar
bimbo
Příspěvky: 32
Registrován: 03 zář 2005, 16:05
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Re: Posílání dat na AWEKAS

Příspěvek od bimbo »

Jan Pícha píše:Zdravim,chtěl bych se zeptat,jak pošlu aktuální data na server awekas.Nemám stím absolutně žádné zkušenostiDíky za odpovědi.
Ja mam stanici vlastni konstrukce.. tak odesilam data pomoci souboru na mem serveru ktery si awekas stahava
format je nejaky takovyhle
5,9 81 1025,0 2,9 3,6 0 12:30 04.04.2008
Meteo stanice Písek - http://meteo.amut.net
Uživatelský avatar
Jan Pícha
Příspěvky: 464
Registrován: 28 kvě 2007, 18:07
Meteostanice: Davis VP2 6152C
Bydliště: Střelná u Teplic 323 m.n.m.
Kontaktovat uživatele:

Re: Posílání dat na AWEKAS

Příspěvek od Jan Pícha »

No,program pc-wetterstation mám,ale absolutně nevím co sním,hlavně mě trápí to,že se data v tom programu neaktualizují.Nevíte jestli je tam nějaké nastavení?
Pěkný den z Teplicka :-)
storm_ice
Příspěvky: 5579
Registrován: 16 čer 2006, 21:09
Meteostanice: WS3600
Bydliště: Teplice-Trnovany 227 m n.m.
Kontaktovat uživatele:

Re: Posílání dat na AWEKAS

Příspěvek od storm_ice »

Jan Pícha píše:No,program pc-wetterstation mám,ale absolutně nevím co sním,hlavně mě trápí to,že se data v tom programu neaktualizují.Nevíte jestli je tam nějaké nastavení?
heh aktualizujou se, alespon z toho souboru co dělá HW ... ale podobně by to mělo jít i z ostatních
Pěkný den z Teplic
web http://pocasivteplicich.wz.cz/
Odpovědět

Zpět na „Meteostanice - web“